See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Doelgroepenvervoer Zeeuws-Vlaanderen
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft het doelgroepenvervoer en voor de gemeenten Hulst, Sluis en Terneuzen en de Flex vanuit de provincie Zeeland. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: F01945
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße), 60120000 Taxiverkehr, 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering capaciteit Wmo-vervoer, de Flex, Jeugdzorgvervoer vanuit basepoint Oost en routegebonden vervoer met bestemmingen binnen Zeeuws-Vlaanderen en België. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan na afloop van de reguliere looptijd worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Levering capaciteit Wmo-vervoer, de Flex, Jeugdzorgvervoer vanuit basepoint West en routegebonden vervoer met bestemmingen ten noorden van de Westerschelde (overige bestemmingen). Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2