18013-2024 - Ergebnis
Polen – Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen – Świadczenie usług sprzedaży biletów elektronicznych ZTM w Gdańsku i MZKZG oraz papierowych MZKZG dystrybuowanych przez ZTM w Gdańsku na obszarze jego działania w podanych lokalizacjach do 31.12.2025r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzedaży biletów elektronicznych ZTM w Gdańsku i MZKZG oraz papierowych MZKZG dystrybuowanych przez ZTM w Gdańsku na obszarze jego działania w podanych lokalizacjach do 31.12.2025r.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych i papierowych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku na obszarze jego działania, według poniższej specyfikacji: a) Część 1 – lokalizacja Gdańsk Główny, b) Część 2 – lokalizacja Sopot, c) Część 3 – lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz, d) Część 4 – lokalizacja Gdańsk Oliwa, e) Część 5 – różne lokalizacje (Nowy Port, Gdańsk Stogi, Gdańsk Stogi, Gdańsk Osowa, Gdańsk Brzeźno, Gdańsk Śródmieście). f) Część 6 – Gdańsk – lokalizacja Piecki-Migowo,
Vorherige Bekanntmachung: 646209-2023
Interne Kennung: BZP.271.45.2023.ICK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: lokalizacja Gdańsk Główny
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych i papierowych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku na obszarze jego działania, według poniższej specyfikacji: Część 1 – lokalizacja Gdańsk Główny a) Lokalizacja punktu sprzedaży - Gdańsk Główny w budynku dworca lub w odległości nie większej niż 50 metrów od budynku dworca (2-3 terminale) b) Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku - 9 godzin w przedziale czasowym 8.00 – 20.00, c) Godziny otwarcia w soboty - Minimum 4 godzin dziennie, d) Godziny otwarcia w niedziele i święta - Minimum 4 godzin dziennie. Szacunkowa wartość brutto sprzedaży biletów w okresie trwania umowy: 20 993 850 zł (słownie: dwadzieścia milionów dziewięćset dziewięćdziesiąt trzy tysiące osiemset pięćdziesiąt złotych), 1.Wymagania Zamawiającego dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia: 1.1. Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług stanowiących przedmiot niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w schludnym i czystym pomieszczeniu znajdującym się w kondygnacji parterowej (zwanym także dalej: punktem sprzedaży lub punktem). 1.2. Klient, podczas obsługi, nie musi znajdować się w zamykanym pomieszczeniu (punkcie sprzedaży). 1.3. Wymagane godziny otwarcia oznaczają, że punkt musi być czynny przynajmniej w tych godzinach, lub dłużej. 1.4. Zamawiający dopuszcza 30 minutową przerwę w prowadzeniu sprzedaży w ciągu dnia. 1.5. Po uzgodnieniu z Zamawiającym dopuszcza się brak prowadzenia sprzedaży biletów w dniach: Święta Bożego Narodzenia oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych; a także skrócenie do 5 godzin prowadzenie sprzedaży w Wielki Piątek. 1.6. Zamawiający dopuszcza zmianę lokalizacji punktu sprzedaży wskazanego w ofercie Wykonawcy wyłącznie w następujących przypadkach: a) konieczność usunięcia awarii niepozwalającej na funkcjonowanie punktu, b) czasowa zmiana lokalizacji na okres niezbędny do wykonania remontu punktu, c) w przypadku, gdy remontowany jest obiekt, w którym znajduje się lokal Wykonawcy np. dworzec kolejowy, peron itp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Rozdziale 2 SWZ. 2. Zamawiający, działając na podstawie art. 95 ustawy Pzp, informuje, iż wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób, wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. 2020 poz. 1320 ze zmianami). 2.1. Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia: polegające na: sprzedaży biletów 3. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA – wynosi 24 miesiące, w przewidywanym terminie od dnia 1.01.2024 r. do dnia 31.12.2025 r. 4. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 2% wartości brutto maksymalnej wartości nominalnej zobowiązania zamawiającego wynikającego z umowy, określonego w § 12 ust. 2 umowy, dla każdej części osobno.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: lokalizacja Sopot
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie przez Wykonawcę usług w zakresie sprzedaży biletów elektronicznych i papierowych komunikacji miejskiej dystrybuowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku na obszarze jego działania, według poniższej specyfikacji: Część 2 – lokalizacja SOPOT a) Lokalizacja punktu sprzedaży - Sopot w budynku dworca lub w odległości nie większej niż 50 metrów od budynku dworca (2 terminale) b) Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku - 9 godzin w przedziale czasowym 8.00 – 20.00, c) Godziny otwarcia w soboty - Minimum 4 godzin dziennie, d) Godziny otwarcia w niedziele i święta - Minimum 4 godzin dziennie. Szacunkowa wartość brutto sprzedaży biletów w okresie trwania umowy: 2 421 214 zł (słownie: dwa miliony czterysta dwadzieścia jeden tysięcy dwieście czternaście złotych), 1.Wymagania Zamawiającego dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia: 1.1. Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług stanowiących przedmiot niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w schludnym i czystym pomieszczeniu znajdującym się w kondygnacji parterowej (zwanym także dalej: punktem sprzedaży lub punktem). 1.2. Klient, podczas obsługi, nie musi znajdować się w zamykanym pomieszczeniu (punkcie sprzedaży). 1.3. Wymagane godziny otwarcia oznaczają, że punkt musi być czynny przynajmniej w tych godzinach, lub dłużej. 1.4. Zamawiający dopuszcza 30 minutową przerwę w prowadzeniu sprzedaży w ciągu dnia. 1.5. Po uzgodnieniu z Zamawiającym dopuszcza się brak prowadzenia sprzedaży biletów w dniach: Święta Bożego Narodzenia oraz w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych; a także skrócenie do 5 godzin prowadzenie sprzedaży w Wielki Piątek. 1.6. Zamawiający dopuszcza zmianę lokalizacji punktu sprzedaży wskazanego w ofercie Wykonawcy wyłącznie w następujących przypadkach: a) konieczność usunięcia awarii niepozwalającej na funkcjonowanie punktu, b) czasowa zmiana lokalizacji na okres niezbędny do wykonania remontu punktu, c) w przypadku, gdy remontowany jest obiekt, w którym znajduje się lokal Wykonawcy np. dworzec kolejowy, peron itp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Rozdziale 2 SWZ. 2. Zamawiający, działając na podstawie art. 95 ustawy Pzp, informuje, iż wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę i podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób, wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. 2020 poz. 1320 ze zmianami). 2.1. Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia: polegające na: sprzedaży biletów 3. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA – wynosi 24 miesiące, w przewidywanym terminie od dnia 1.01.2024 r. do dnia 31.12.2025 r. 4. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 2% wartości brutto maksymalnej wartości nominalnej zobowiązania zamawiającego wynikającego z umowy, określonego w § 12 ust. 2 umowy, dla każdej części osobno.
Interne Kennung: Część nr 2