180140-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Převzetí směsného komunálního odpadu zadavatele do zařízení uchazeče určeného pro nakládání s odpady (smlouva na 3 roky)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Převzetí směsného komunálního odpadu zadavatele do zařízení uchazeče určeného pro nakládání s odpady (smlouva na 3 roky)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení odborné služby a všech s ní souvisejících úkonů, prací a činností spočívající v převzetí směsného komunálního odpadu (kat.č. 20 03 01) zadavatele do zařízení účastníka určeného pro nakládání s odpady dle zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, za splnění veškerých legislativních norem platných a účinných pro poskytnutí daného druhu služby.
Interne Kennung: P25V10000003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001