See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer op dagelijkse basis voor leerlingen op grondgebied Lier
Beschreibung: Busvervoer op dagelijkse basis voor leerlingen op grondgebied Lier
Interne Kennung: PPP0J0-920/5081/2025/819
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dagelijks vervoer van leerlingen - ochtend- en avondrit
Beschreibung: Dagelijks vervoer van leerlingen - ochtend- en avondrit
Interne Kennung: 2025/819_1
Los: LOT-0002
Titel: Dagelijks vervoer van leerlingen - avondrit
Beschreibung: Dagelijks vervoer van leerlingen - avondrit
Interne Kennung: 2025/819_2