See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA PRZEPROWADZENIA HOSPITALIZACJI PSYCHIATRYCZNYCH I DIAGNOSTYCZNYCH ORAZ WYKONYWANIA BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH I SPECJALISTYCZNYCH DLA POTRZEB ORZEKANIA PRZEZ RWKL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na przeprowadzeniu: •hospitalizacji orzeczniczych dla potrzeb orzekania przez Rejonową Wojskową Komisję Lekarską (zadanie nr 1) oraz •wykonaniu badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych dla potrzeb orzekania przez Rejonową Wojskową Komisję Lekarską (zadanie nr 2).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1 - Hospitalizacja orzeczniczych dla potrzeb orzekania przez Rejonową Wojskową Komisję Lekarską
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2 - Wykonanie badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych dla potrzeb orzekania przez Rejonową Wojskową Komisję Lekarską