2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozování Sportovního areálu Vltava v Českých Budějovicích
Beschreibung: Předmětem koncese, je provozování, správa a údržba Sportovního areálu Vltava na pozemcích v majetku statutárního města České Budějovice a poskytování souvisejících služeb. Areál bude sloužit především ke sportovním, volnočasovým a kulturním účelům. Podrobné vymezení předmětu plnění koncese včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky je uvedeno v návrhu koncesní smlouvy, která tvoří přílohu zadávací dokumentace, případně v dalších přílohách zadávací dokumentace. Úplata za plnění poskytované dodavatelem bude spočívat v umožnění dodavateli brát užitky vyplývající z provozovaní areálu, včetně zajištění sportovních, kulturních a volnočasových akcí, přičemž dodavatel bude zadavateli platit pravidelnou úplatu sestávající z pevné fixní části úplaty. Výše úplaty je definována v návrhu koncesní smlouvy, která tvoří přílohu zadávací dokumentace a je rovněž hodnotícím kritériem pro výběr provozovatele. Minimální výše úplaty je stanovena na 10 000,- Kč bez DPH za měsíc.
Interne Kennung: 24252
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen, 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění je koncese, je provozování, správa a údržba Sportovního areálu Vltava na pozemcích v majetku statutárního města České Budějovice a poskytování souvisejících služeb. Areál bude sloužit především ke sportovním, volnočasovým a kulturním účelům. Podrobné vymezení předmětu plnění koncese včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky je uvedeno v návrhu koncesní smlouvy, která tvoří přílohu zadávací dokumentace, případně v dalších přílohách zadávací dokumentace. Úplata za plnění poskytované dodavatelem bude spočívat v umožnění dodavateli brát užitky vyplývající z provozovaní areálu, včetně zajištění sportovních, kulturních a volnočasových akcí, přičemž dodavatel bude zadavateli platit pravidelnou úplatu sestávající z pevné fixní části úplaty. Výše úplaty je definována v návrhu koncesní smlouvy, která tvoří přílohu zadávací dokumentace a je rovněž hodnotícím kritériem pro výběr provozovatele. Minimální výše úplaty je stanovena na 10 000,- Kč bez DPH za měsíc.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna provozovatele v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ v průběhu plnění této smlouvy, dojde-li k předčasnému ukončení Smlouvy ze strany provozovatele nebo k předčasnému ukončení Smlouvy ze strany objednatele z důvodu porušení povinností provozovatele. Smluvní strany výslovně akceptují, že objednatel je oprávněn přistoupit k nahrazení provozovatele, a to cestou ukončení této Smlouvy a uzavření nové smlouvy. Objednatel si pro takový případ vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu na zbývající dobu předmětu plnění této Smlouvy s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí. V takovém případě je provozovatel povinen poskytnout objednateli a nově určenému provozovateli veškerou součinnost nezbytnou pro další provozování Areálu. Cena za provozování zbývající doby plnění bude stanovena dle nabídky takového dodavatele podané v zadávacím řízení. Nový dodavatel musí splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení a musí splnit další podmínky na uzavření smlouvy stanovené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení ve smyslu § 104 ZZVZ, pokud jsou s ohledem na předmět plnění stále relevantní. Tento postup objednatel může uplatnit i opakovaně. Změnu závazku z této Smlouvy v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ, a to, pokud jde o výši úplaty z této Smlouvy v případě, kdy by míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (vyjádřená procentní změnu průměrné cenové hladiny za 12 posledních měsíců proti průměru 12 předchozích měsíců) stanovená Českým statistickým úřadem překročila 7 % (jakýmkoliv směrem). V takovém případě se smluvní strany zavazují zahájit jednání o přiměřené úpravě úplaty dle této smlouvy. Výchozím bodem případného jednání smluvních stran bude uvedená změna inflace v rozsahu překračujícím uvedenou hranici 7 %, avšak vždy jen do absolutní výše této hodnoty nepřevyšující 5 % (ilustrativní případ: bude-li míra inflace 9 %, může být úplata navýšena maximálně o 2 %, bude-li míra inflace 17 %, může být cena navýšena maximálně o 5 %). Pro vyloučení všech pochybností toto ustanovení nezakládá právní nárok žádné ze Smluvních stran na změnu výše úplaty.