See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odlewów do rynien przenośników zgrzebłowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo - Produkcyjny, nr grupy 292-29
Beschreibung: Postępowanie obejmuje dostawę odlewów do rynien przenośników zgrzebłowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo - Produkcyjny w rodzaju i ilościach określonych w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 697442-2024
Interne Kennung: 512401004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadania nr 1 - 4
Beschreibung: 1 PROFIL LEWY RYNNY TRASY E-260/1500 ODLEW ZRP.168.01.01.001/2 ELEMENTY RYNNY TRASY PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO ZRP 50 szt. 2 PROFIL PRAWY RYNNY TRASY E-260/1500 ODLEW ZRP.168.01.01.002/2 ELEMENTY RYNNY TRASY PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO ZRP 50 szt. 3 PROFIL OCIOSOWY RYNNY TRASY E-260 ODLEW ZRP.167.01.01.01.001/3 ELEMENTY RYNNY TRASY PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO ZRP 150 szt. 4 PROFIL ZAWAŁOWY RYNNY TRASY E-260 ODLEW ZRP.167.01.01.01.002/3 ELEMENTY RYNNY TRASY PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO ZRP 150 szt.