2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění poskytování distanční zdravotní služby prostřednictvím online platformy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování distanční zdravotní služby prostřednictvím online komunikační platformy, která propojí pacienta s poskytovatelem zdravotních služeb. Distančními zdravotními službami se rozumí služby poskytované mimo zdravotnické zařízení prostřednictvím dálkového přístupu, za použití informačních a telekomunikačních technologií nebo zdravotnického prostředku, jejichž účelem je posouzení a nastavení individuálního léčebného postupu, popř. navržení jeho změny nebo doplnění, a další konzultace podporující rozhodování pacienta ve věci poskytnutí zdravotních služeb prováděné dalším poskytovatelem zdravotních služeb nebo zdravotnickým pracovníkem, kterého si pacient zvolil. Dodavatel služeb bude poskytovat nejen softwarové řešení, ale i zajištění poskytovatelů zdravotních služeb, kteří distanční zdravotní služby poskytují prostřednictvím online komunikační platformy obyvatelům s trvalým pobytem v městě Říčany v nepřetržitém provozu 24 hodin 7 dní v týdnu. Distanční zdravotní služby budou poskytovány bez omezení věku pacienta, tj. dospělým pacientům i dětem a dorostu ve věku 0-18 let, prostřednictvím dálkového přístupu ve vlastním sociálním prostředí pacienta, popř. v místě jeho aktuálního výskytu, v souladu se zadávacími podmínkami, na profesionální úrovni, v souladu s platnými a účinnými právními předpisy České republiky a při zachování etických a morálních hodnot chování pracovníků ve zdravotnictví. Poskytované distanční zdravotní služby neslouží k poskytování neodkladné ani akutní péče ve smyslu definic těchto pojmů uvedených v zákoně č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů. Distanční zdravotní služby nenahrazují komplexní poskytování zdravotních služeb, leč slouží jako alternativní kontakt mezi pacientem a poskytovatelem zdravotních služeb.
Interne Kennung: VZ 5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadlimitní veřejná zakázka
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001