See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyjmowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Przyjmowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2025 roku. Opis części zamówienia: I CZĘŚĆ - Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w ilości szacunkowej 900 ton rocznie. II CZĘŚĆ - Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Metale i tworzywa sztuczne (20 01 39, 15 01 02, 15 01 05, 15 01 04, 20 01 40). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 250 ton rocznie. III CZĘŚĆ - Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Opakowania ze szkła (20 01 02, 15 01 07). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 150 ton rocznie. IV CZĘŚĆ - Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Opakowania z papieru i tektury (20 01 01, 15 01 01). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 4 tony rocznie. V CZĘŚĆ - Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady zielone o kodzie 20 02 01, 20 01 08 pozostałych odpadów biodegradowalnych. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 60 ton rocznie. VI CZĘŚĆ -Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady remontowo-budowlane (17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 40 ton rocznie. VII CZĘŚĆ -Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady wielkogabarytowe i meble o kodzie 20 03 07. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 180 ton rocznie. VIII CZĘŚĆ -Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Zużyte opony o kodzie 16 01 03. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 35 ton rocznie. IX CZĘŚĆ -Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Pozostałe odpady z GPZOK–chemikalia, leki baterie i akumulatory. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 1 tony rocznie. X CZEŚĆ- Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Materiały izolacyjne o kodzie 17 06 04. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 15 tony rocznie. XI CZEŚĆ- Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Farby, tusze drukarskie o kodzie, 20 01 28. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 8 ton rocznie. XII CZĘŚĆ - Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpadowa papa o kodzie 17 03 80. Odpady segregowane oddane będą w ilości szacunkowej 3 t,
Vorherige Bekanntmachung: 563760-2024
Interne Kennung: MZGK.ZP.260.3.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Odpady zmieszane
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w ilości szacunkowej 900 ton rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Menge: 900 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji do 50% wartości zamówienia. W przypadku skorzystania z prawa opcji wynagrodzenie płatne będzie w wysokości wynikającej z wartości dokonanej opcji. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić raz lub więcej razy (łącznie do wartości 50 % umowy) i uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Wykonawca nie ma roszczenia o wykonanie prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji następuje w terminie obowiązywania umowy i następuje poprzez złożenie oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji usług w ramach prawa opcji w przypadku i w zakresie, w jakim korzysta z niego Zamawiający, zgodnie z treścią oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: 2.Metale i tworzywa sztuczne
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Metale i tworzywa sztuczne (20 01 39, 15 01 02, 15 01 05, 15 01 04, 20 01 40). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 250 ton rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Menge: 250 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: 3. Opakowania ze szkła
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Opakowania ze szkła (20 01 02, 15 01 07). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 150 ton rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Menge: 150 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: 4. Opakowania z papieru i tektury
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Opakowania z papieru i tektury (20 01 01, 15 01 01). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 4 tony rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV
Menge: 4 Tonnen
Los: LOT-0005
Titel: 5. Odpady zielone
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady zielone o kodzie 20 02 01, 20 01 08 pozostałych odpadów biodegradowalnych. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 60 ton rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ V
Menge: 60 Tonnen
Los: LOT-0006
Titel: 6. Odpady remontowo-budowlane
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady remontowo-budowlane (17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80). Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 40 ton rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VI
Menge: 40 Tonnen
Los: LOT-0007
Titel: 7. Odpady wielkogabarytowe i meble
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady wielkogabarytowe i meble o kodzie 20 03 07. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 180 ton rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VII
Menge: 180 Tonnen
Los: LOT-0008
Titel: 8. Zużyte opony
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Zużyte opony o kodzie 16 01 03. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 35 ton rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VIII
Menge: 35 Tonnen
Los: LOT-0009
Titel: 9. Pozostałe odpady z GPZOK–chemikalia, leki baterie i akumulatory
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Pozostałe odpady z GPZOK–chemikalia, leki baterie i akumulatory. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 1 tony rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IX
Menge: 1 Tonne
Los: LOT-0010
Titel: 10. Materiały izolacyjne
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Materiały izolacyjne o kodzie 17 06 04. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 15 ton rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ X
Menge: 15 Tonnen
Los: LOT-0011
Titel: 11. Farby, tusze drukarskie
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Farby, tusze drukarskie o kodzie, 20 01 28. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 8 ton rocznie.
Interne Kennung: CZĘŚĆ XI
Menge: 8 Tonnen
Los: LOT-0012
Titel: 12. Odpadowa papa
Beschreibung: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpadowa papa o kodzie 17 03 80. Odpady segregowane oddane będą w ilości szacunkowej 3 t,
Interne Kennung: CZĘŚĆ XII
Menge: 3 Tonnen