2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace na linii kolejowej nr 311 na odcinku Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie robót dla linii kolejowej nr 311 na odcinku od km -3,123 do km 28,438 oraz nr 274 na odcinku od km 125,450 do km 136,333 w zakresie branż sterowania ruchem kolejowym, telekomunikacyjnej, elektroenergetyki nietrakcyjnej oraz branży budowle i obiekty obsługi podróżnych. Całość przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie: 1) dokumentacji projektowej niezbędnej do prawidłowego wykonania wszystkich robót budowlanych i uzyskania dla niej wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień, dopuszczeń, warunków, decyzji i pozwoleń niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia; 2) wszystkich robót budowlanych zgodnie z zakresem zamówienia na podstawie opracowanej przez Wykonawcę i zatwierdzonej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej, o której mowa w ww. pkt 1, oraz wszystkich robót przygotowawczych niezbędnych do wykonania zakresu Umowy oraz wykonania wszelkich czynności wymaganych Prawem;
Interne Kennung: 0663/IZ23GMZ/06167/00069/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Branża automatyki: Podg Dębowa Góra: a) zabudowa nowego komputerowego systemu sterowania (urządzenia sterowane ze stacji Jelenia Góra), b) zabudowa nowych, elektrycznych, trójfazowych napędów elektrycznych na wszystkich rozjazdach (nowych i istniejących) w stacji, c) zabudowa nowego systemu niezajętości torów i rozjazdów, d) zabudowa nowej blokady szlakowej, dwukierunkowej z kontrolą niezajętości szlaku na każdym torze stycznym, e) zabudowa nowych urządzeń SHP, f) wykonanie nowych tras kablowych w obrębie stacji. Stacja Jelenia Góra Zachodnia: a) wykonanie niezbędnych prac w urządzeniach wewnętrznych i zewnętrznych, koniecznych do uruchomienia nowej blokady liniowej z kontrolą niezajętości szlaku do podg Dębowa Góra. Stacja Jelenia Góra: a) wykonanie niezbędnych prac w urządzeniach wewnętrznych i zewnętrznych, koniecznych do uruchomienia nowej blokady liniowej z kontrolą niezajętości szlaku do podg Dębowa Góra, Stacja Rybnica: a) wykonanie niezbędnych prac w urządzeniach wewnętrznych i zewnętrznych, koniecznych do uruchomienia nowej blokady liniowej z kontrolą niezajętości szlaku do podg Dębowa Góra, Branża telekomunikacji: a) zabudowa nowego urządzenia telewizji, zapewniającego stwierdzenie przez dyżurnego ruchu stacji Jelenia Góra końca pociągów na podg Dębowa Góra z obu stron, b) zabudowa dodatkowych kamer umożliwiających podgląd kontenerów z urządzeniami podg Dębowa Góra w pomieszczeniu Dyżurnego ruchu stacji Jelenia Góra, c) zabudowa systemu radiołączności 150 MHz (umożliwiającego pracę w trybie zdalnego sterowania wraz z wolnostojącym masztem na podg Dębowa Góra), który zagwarantuje utrzymanie propagacji na przyległych szlakach, d) zabudowa łączności strażnicowej pomiędzy kontenerami z urządzeniami, a dyżurnymi ruchu poszczególnych stacji, e) zabudowa nowego kabla światłowodowego dla potrzeb nowo zabudowanych urządzeń. Branża energetyki: a) Zabudowę sieci trakcyjnej nad rozjazdami na podg Dębowa Góra. b) Budowa nowego oświetlenia, zasilania oraz elektrycznego ogrzewania rozjazdów. c) Budynki służące prowadzeniu ruchu kolejowego: Nastawnia Jelenia Góra: uporządkowanie pomieszczeń po wykonanych pracach oraz dostosowanie pomieszczenia dyżurnego ruchu do obsługi nowych urządzeń. Wykonawca zlikwiduje wszystkie zbędne otwory w podłogach, sufitach i ścianach. Wszystkie prace porządkowe muszą być trwałe, solidne tak aby pomieszczenia miały konstrukcję zgodną z przepisami (nie dopuszcza się nieszczelnych wypełnień i nietrwałego przykrycia). Nastawnia Rybnica: uporządkowanie pomieszczeń po wykonanych pracach. Wykonawca zlikwiduje wszystkie zbędne otwory w podłogach, sufitach i ścianach. Wszystkie prace porządkowe muszą być trwałe, solidne tak aby pomieszczenia miały konstrukcję zgodną z przepisami (nie dopuszcza się nieszczelnych wypełnień i nietrwałego przykrycia).