2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie i dostarczanie do Kancelarii Sejmu kompozycji roślinnych i dekoracyjnych wraz z bieżącą ich pielęgnacją w latach 2026-2028
Beschreibung: Wykonywanie i dostarczanie do Kancelarii Sejmu kompozycji roślinnych i dekoracyjnych wraz z bieżącą ich pielęgnacją w latach 2026-2028
Interne Kennung: BIT-II.3012.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03121200 Schnittblumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121210 Blumenarrangements, 39298910 Weihnachtsbaum
5. Los
Los: LOT-0001