2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportovní hala Boskovice
Beschreibung: Předmětem zakázky je novostavba sportovní haly v Boskovicích sloužící pro více sportů, zejména volejbal, basketbal, florbal, futsal, nohejbal, tenis, gymnastika, lezení aj. Zakázka je realizována Design-build („vyprojektuj a postav“) metodou, kdy je vybraný dodavatel odpovědný nejenom za zhotovení stavby, ale také za související předprojektovou a projektovou přípravu, zejména povolovací a prováděcí projektovou dokumentaci a související inženýrskou činnost. Pro podrobnosti viz zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pro podrobný popis viz zadávací dokumentaci a zákon č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212225 Bau von Sporthallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 45000000 Bauarbeiten, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Sportovní hala Boskovice
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost zadat zakázku na nové stavební práce a služby v jednacím řízení bez uveřejnění (tzv. opce), přičemž: (a) nové činnosti budou obdobné činnostem, kterou jsou součástí předmětu původní zakázky; (b) nové činnosti budou zadány témuž dodavateli jako původní zakázka; (c) rozsah nových činností odpovídá stavebním pracím a související projekční a inženýrské činnosti týkajících se fit-outu vnitřní lezecké stěny; (d) doba poskytnutí nových činností se bude odvíjet od jejich skutečného rozsahu, doby realizace původní zakázky a finančních možností zadavatele, přičemž podle toho mohou být nové činnosti poskytnuty paralelně s plněním původní zakázky nebo až po jejím dokončení; (e) jednací řízení bez uveřejnění bude zahájeno do 3 let ode dne uzavření smlouvy; (f) skutečná cena za nové činnosti (bez DPH) nepřesáhne o více než 30 % jejich dále uvedenou předpokládanou hodnotu ani nepřesáhne 30 % ceny původní zakázky.