See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging gewijzigde overheidsopdracht (art . 2.163d Aw): Migratie en upgrade financiële softwareapplicatie voor financiën naar de Cloud
Beschreibung: De bij de Werkmaatschappij al in gebruik zijnde on premise softwareapplicatie voor financiën wordt gemigreerd naar de Cloud en wordt daarbij geüpgraded van Civision Middelen naar iFinanciën. Deze cloud en functionele migratie is noodzakelijk geworden aangezien de bestaande installaties op sterk verouderde infrastructuur staan en niet meer passen binnen het huidige informatiebeveiligingsbeleid van de Werkmaatschappij. Tevens heeft de Werkmaatschappij binnen haar infrastructuur geen rekening gehouden met nieuwe installaties in haar eigen omgeving. Dit gezien het gemeentelijke informatiebeleid, waarbij software als SaaS/cloud het uitgangspunt is. Installatie binnen onze eigen lokale infrastructuur zou een aanzienlijke investering vergen – en mogelijk een desinvestering gezien de voorgenomen ontvlechting van de Werkmaatschappij – naast de strijdigheid met de gemeentelijke beleidsuitgangspunten. De migratie naar iFinanciën is enerzijds noodzakelijk vanuit technisch oogpunt, zijnde van cl 1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit betreft een aankondiging in het kader van de verplichting in lid 5 van artikel 2.163d van de Aanbestedingswet.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48442000 Finanzsystemsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Aankondiging in het kader van 2.163d Aw, gewijzigde overheidsopdracht: upgrade en migratie financiële softwareapplicatie voor financiën naar de Cloud 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung