18052-2026 - Wettbewerb
Polen – Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse – Dostawy do kopalń JSW S.A. siatek i zestawów naprawczych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. siatek i zestawów naprawczych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung68/PM/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44300000 Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44313000 Drahtgeflecht
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1- Siatki okładzinowe zgrzewane zaczepowe ciężkie (5 pozycji) w łącznej ilości 812 500 szt.
Interne Kennung68/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44310000 Drahterzeugnisse
LosLOT-0002
TitelZadanie 2- Siatki okładzinowe zgrzewane zaczepowe ciężkie ocynk (2 pozycje) w łącznej ilości 117 000 szt.
Interne Kennung68/PM/25 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3- Siatki okładzinowe zgrzewane łańcuchowo-węzłowe (6 pozycji) w łącznej ilości 1 370 463 szt.
Interne Kennung68/PM/25 - Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4- Siatki okładzinowe zgrzewane łańcuchowo-węzłowe ocynk (6 pozycji) w łącznej ilości 140 478 szt.
Interne Kennung68/PM/25 - Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5- Siatki zgrzewane łańcuchowo-węzłowe przegubowe do opinki w ścianach typu OSBW-K lub równoważne (3 pozycje) w łącznej ilości 59 283 szt.
Interne Kennung68/PM/25 - Zadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6- Zestaw naprawczy do opinki wyrobisk chodnikowych (3 pozycje) w łącznej ilości 13 305 szt.
Interne Kennung68/PM/25 - Zadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7- Siatki okładzinowe zgrzewane łańcuchowo-węzłowe do opinki (2 pozycje) w łącznej ilości 4 410 szt.
Interne Kennung68/PM/25 - Zadanie 7