180526-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Grabówka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Grabówka
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Grabówka w okresie od dnia 1 czerwca 2025 roku do dnia 31 maja 2026 roku na warunkach określonych poniżej: zakres usług obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Grabówka oraz odbiór i transport odpadów w Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów oraz przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie każdej ilości odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli zamieszkałych posesji i ich transport zgodnie z Uchwałą nr 24/2025 Rady Gminy Grabówka z dnia 1 stycznia 2025 roku w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Grabówka oraz z Uchwałą nr 7/2025 Rady Gminy Grabówka z dnia 1 stycznia 2025 roku w sprawie wyrażenia zgody do zawarcia z Miastem Białystok porozumienia międzygminnego powierzającego Miastu Białystok zadanie własne Gminy Grabówka w zakresie odzysku i unieszkodliwiania odpadów komunalnych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Menge: 4 500 Tonnen