See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering bedrijfsvoertuigen voor gemeentewerf 1Stroom
Beschreibung: Levering verschillende bedrijfsvoertuigen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van een chassis enkele cabine met gereedschapskist(en) en winterdienst.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van een chassis enkele cabine met kraan en gereedschapskist(en).
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van een chassis enkele cabine en gereedschapskist(en).
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van een e-Platform cabine met vaste laadbak en gereedschapskist
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van een compact elektrisch utility voertuig voor op de openbare weg met veeg/vuilbak met hydraulische kiepfunctie.
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van een chassis enkele cabine met laadklep en gereedschapskist(en)