See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van boeken en AVM voor bibliotheek Alsemberg
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het afsluiten van een raamovereenkomst voor de aankoop van boeken en AVM voor bibliotheek Alsemberg
Interne Kennung: PPP02B-3728/6066/2025-3728
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Volwassenen fictie (90% Nederlandstalig en 10% Engelstalig)
Beschreibung: Volwassenen fictie (90% Nederlandstalig en 10% Engelstalig)
Interne Kennung: 2025-3728 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Volwassenen non-fictie
Beschreibung: Volwassenen non-fictie
Interne Kennung: 2025-3728_2
Los: LOT-0003
Titel: Jeugdboeken (fictie + non-fictie) en jeugdstripverhalen
Beschreibung: Jeugdboeken (fictie + non-fictie) en jeugdstripverhalen
Interne Kennung: 2025-3728_3
Los: LOT-0004
Titel: Volwassenen stripverhalen en graphic novels
Beschreibung: Volwassenen stripverhalen en graphic novels
Interne Kennung: 2025-3728_4
Los: LOT-0005
Titel: AVM: games en DVD's
Beschreibung: AVM: games en DVD's
Interne Kennung: 2025-3728_5
180607-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP02B-3728/6066/2025-3728
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22113000 Bibliotheekboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-3728 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Volwassenen non-fictie
Beschrijving: Volwassenen non-fictie
Interne identificatiecode: 2025-3728_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2025-3728_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2025-3728_4
Perceel: LOT-0005
Titel: AVM: games en DVD's
Beschrijving: AVM: games en DVD's
Interne identificatiecode: 2025-3728_5