See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: System Ograniczeń Mocy (Centralny Plan Ograniczeń) o moduł redysponowania jednostkami wytwórczymi (MWE
Beschreibung: System Ograniczeń Mocy (Centralny Plan Ograniczeń) o moduł redysponowania jednostkami wytwórczymi (MWE
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa systemu informatycznego System Ograniczeń Mocy (Centralny Plan Ograniczeń) o moduł redysponowania jednostkami wytwórczymi (MWE)
Beschreibung: Rozbudowa systemu informatycznego System Ograniczeń Mocy (Centralny Plan Ograniczeń) o moduł redysponowania jednostkami wytwórczymi (MWE)