See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji uzupełniającej i zmieniającej do projektu wykonawczego inwestycji „Budowa Gmachu Muzeum Książąt Lubomirskich we Wrocławiu".
Beschreibung: 1. Rozszerzenie zakresu Zadania II poprzez wykonanie przez Wykonawcę projektu aranżacji i wyposażenia przestrzeni wystaw czasowych o wartości 29.000,00 zł netto. (Wycena stanowi załącznik nr 3 do Aneksu) opisanych jako dodatkowy punkt 14 – „Szczegółowych wytycznych, o których mowa w Załączniku nr 2 do Aneksu nr 2. 2. W związku z ust 1 powyżej zmiana Szczegółowych wytycznych Zamawiającego dotyczące zakresu prac projektowych stanowiących załącznik nr 2 do Aneksu, (Strony są w trakcie uzgodnienia zakresu dodatkowych prac projektowych związanych ze zmianą funkcji i sposobu reorganizacji strefy dostaw, parkingów podziemnych, wyodrębnieniem dodatkowych powierzchni magazynowych oraz w związku ze zmianami klimatycznymi zaostrzeniem rygorów stref objętych kontrolą klimatu dla gromadzonych, opracowywanych i udostępnianych obiektów. Wprowadzane odrębną umową zmiany będą miały wpływ na zakres dokumentacji projektowej objętej niniejszą umową przewidzianej do realizacji w zakresu Zadania II. 3. W związku z wprowadzeniem istotnych zmian w scenariuszu wystawy stałej przez Zamawiającego, po tym jak Wykonawca rozpoczął prace nad zakresem zadania II do prawidłowego wykonania którego scenariusz stanowił podstawę prac, Wykonawca wykonał prace dodatkowe o wartości 166.000,00 zł netto (wycena stanowi załącznik nr 3 do Aneksu). Zmieniony scenariusz wystawy stałej stanowi załącznik nr 4 do Aneksu (zmiany do scenariusza wystawy stałej podyktowane nowymi nabytkami oraz odpowiedzią na potrzeby depozytariuszy w zakresie formy i sposobu ekspozycji ich depozytów).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest wykonanie przez Wykonawcę zmian, w tym dodatkowego uzupełnienia części Dokumentacji projektowo¬-kosztorysowej budowy Gmachu Muzeum Książąt Lubomirskich we Wrocławiu