2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania budynku w Poznaniu przy ul. Baraniaka 88D oraz budynku w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 158 wraz z otoczeniem tego budynku i parkingami
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest usługa sprzątania zapewniająca stałą czystość i porządek w zakresie opisanym w umowie. Szczegółowy zakres usługi sprzątania definiują zapisy określone w §2 i §3 projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: NFZ15-WAG-ZP.251.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001