2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup instalacji i sprzętu do utrzymania narciarskiej trasy biegowej w Siedlcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup instalacji i sprzętu do utrzymania narciarskiej trasy biegowej w Siedlcach. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 oddzielne części: część I - urządzenie mobilne do produkcji śniegu wraz ze specjalną naczepą niskopodwoziową oraz agregat na przyczepie; część II - pojazd UTV z osprzętem do tras biegowych oraz specjalistyczny ciągnik do tras biegowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup instalacji i sprzętu do utrzymania narciarskiej trasy biegowej w Siedlcach / cz. I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup instalacji i sprzętu do utrzymania narciarskiej trasy biegowej w Siedlcach. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 oddzielne części: część I - urządzenie mobilne do produkcji śniegu wraz ze specjalną naczepą niskopodwoziową oraz agregat na przyczepie; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ARMS/002/25 - 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Zakup instalacji i sprzętu do utrzymania narciarskiej trasy biegowej w Siedlcach cz. II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup instalacji i sprzętu do utrzymania narciarskiej trasy biegowej w Siedlcach. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 oddzielne części: część II - pojazd UTV z osprzętem do tras biegowych oraz specjalistyczny ciągnik do tras biegowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ARMS/002/25 - 2
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke