2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace přístrojového vybavení radiologického pracoviště Masarykovy nemocnice Rakovník
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace následujících nového, nepoužitého, nerepasovaného přístroje vč. příslušenství: RTG skiagraf s přímou digitalizací (1 ks), a to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: 14/MNR/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0003