2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS – Dodávky drogerie, hygienických a úklidových potřeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je pořízení drogerie, hygienických a úklidových potřeb do organizačních útvarů ZZMS.
Interne Kennung: 2025-111-02-16/8
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001