2. Verfahren
Verfahren
Titel: HET ONDERHOUD EN DE TECNISCHE ONDERSTEUNING VAN DE BRANDBESTRIJDINGSMIDDELEN (brandblussers, haspels en hydranten, overdrukpompen en bijbehorende uitrustingen)
Beschreibung: Dit bestek beoogt de aanstelling van een dienstverlener die belast zal zijn met het onderhoud en de technische ondersteuning VAN DE BRANDBESTRIJDINGSMIDDELEN (brandblussers, haspels, overdrukpompen en bijbehorende uitrustingen) van het vastgoedpatrimonium van Zuiderhaard.
Interne Kennung: MS_Maint-Inc-Moyensdextinc-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MS_Maint-Inc-Moyensdextinc-2026 - 1
Interne Kennung: 1