2. Verfahren
Verfahren
Titel: Belastingen-software
Beschreibung: De Opdracht bevat tenminste de volgende onderdelen: • het als Software-as-a-Service leveren en ter beschikking stellen van de ICT-oplossing; • het technisch implementeren van de ICT-oplossing, inclusief de benodigde koppelingen; • het organisatorisch implementeren van de ICT-oplossing in samenwerking met Gemeente Opmeer; • het initieel opleiden van de medewerkers van Gemeente Opmeer (eindgebruikers en applicatiebeheer); • het migreren en / of converteren van de gegevens vanuit de momenteel in gebruik zijnde applicaties; • het (technisch) beheren en onderhouden van de ICT-oplossing; • het leveren van ondersteuning aan gebruikers en beheerders van de ICT-oplossing. Alle informatie over de omvang van deze Opdracht vindt u in onze Inschrijfleidraad
Interne Kennung: Z24003441
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48412000 Steuersoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht bevat tenminste de volgende onderdelen: • het als Software-as-a-Service leveren en ter beschikking stellen van de ICT-oplossing; • het technisch implementeren van de ICT-oplossing, inclusief de benodigde koppelingen; • het organisatorisch implementeren van de ICT-oplossing in samenwerking met Gemeente Opmeer; • het initieel opleiden van de medewerkers van Gemeente Opmeer (eindgebruikers en applicatiebeheer); • het migreren en / of converteren van de gegevens vanuit de momenteel in gebruik zijnde applicaties; • het (technisch) beheren en onderhouden van de ICT-oplossing; • het leveren van ondersteuning aan gebruikers en beheerders van de ICT-oplossing. Alle informatie over de omvang van deze Opdracht vindt u in de Inschrijfleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties zijn van toepassing