180777-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme – Nástroje pro řízení privilegovaných účtů, správu logů a opatření na optimalizaci zálohovacího systému
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNástroje pro řízení privilegovaných účtů, správu logů a opatření na optimalizaci zálohovacího systému
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je komplexní dodávka, implementace a technická podpora programových a technických prostředků (dále též „HW a SW“) na podporu zvýšení úrovně kybernetické bezpečnosti informačních a komunikačních systémů včetně její infrastruktury v souladu se standardy kybernetické bezpečnosti podle zákona o kybernetické bezpečnosti.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSZ MMHK/087288/2025
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen