2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej w Szpital w Szczecinku sp. z o.o. - część 3 Dostawa komputerów, dostawa i konfiguracja serwerów, dostawa oprogramowania Oracle
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zakup komputerów, serwerów wraz z instalacją i konfiguracją oraz dostawa oprogramowania Oracle. 2. Szczegółowe warunki świadczenia usług oraz ilość licencji objętych wsparciem i aktualizacją zostały opisane w załączniku 2 do SWZ stanowiącym załącznik nr 1 do umowy. 3. Zamówienie zostało podzielone na 3 zadania - Część 1 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala - Dostawa komputerów ALL in ONE 72 szt - Część 2 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala – Dostawa - Serwer wirtualizacji wraz z oprogramowaniem systemowym - 2 szt, Dostawa - Serwer kopii bezpieczeństwa wraz z oprogramowaniem systemowym 1 szt., Dostawa - Biblioteka taśmowa 1 szt., Dostawa - Przełączniki sieciowe 16 portowe - 4 szt., Dostawa - Przełączniki sieciowe 24 portowe - 4 szt., Wdrożenie - instalacja i konfiguracja sprzętu dostarczanego w ramach Zadania 2 - Część 3 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala – Dostawa - oprogramowanie ORACLE Database - 2 szt
Interne Kennung: 03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala - Dostawa komputerów ALL in ONE 72 szt
Beschreibung: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala - Dostawa komputerów ALL in ONE 72 szt
Interne Kennung: Część_1
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0002
Titel: 2 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala – Dostawa - Serwer wirtualizacji wraz z oprogramowaniem systemowym - 2 szt, Dostawa - Serwer kopii bezpieczeństwa wraz z oprogramowaniem systemowym 1 szt., Dostawa - Biblioteka taśmowa 1 szt., Dostawa - Przełączniki sieciowe 16 portowe - 4 szt., Dostawa - Przełączniki sieciowe 24 portowe - 4 szt., Wdrożenie - instalacja i konf
Beschreibung: 2 Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala – Dostawa - Serwer wirtualizacji wraz z oprogramowaniem systemowym - 2 szt, Dostawa - Serwer kopii bezpieczeństwa wraz z oprogramowaniem systemowym 1 szt., Dostawa - Biblioteka taśmowa 1 szt., Dostawa - Przełączniki sieciowe 16 portowe - 4 szt., Dostawa - Przełączniki sieciowe 24 portowe - 4 szt., Wdrożenie - instalacja i konfiguracja sprzętu dostarczanego w ramach Zadania 2
Interne Kennung: Część_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0003
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala – Dostawa - oprogramowanie ORACLE Database - 2 szt
Beschreibung: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Szpitala – Dostawa - oprogramowanie ORACLE Database - 2 szt
Interne Kennung: Część_3
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme