180784-2025 - Ergebnis
Polen – Textverarbeitungsdienste – Usługa polegająca na transkrypcji badań jakościowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa polegająca na transkrypcji badań jakościowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transkrypcji badań jakościowych. Zamówienie obejmuje transkrypcje 60 minut nagrania przeprowadzonego przez zespół MZ wywiadu w ramach badania jakościowego (IDI, FGI). 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ. 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Na podstawie art. 256 ustawy Pzp. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 5. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, OPZ i PPU oraz pozostałej dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung526442-2024
Interne KennungZZP.ZP.412.26.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79552000 Textverarbeitungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transkrypcji badań jakościowych. Zamówienie obejmuje transkrypcje 60 minut nagrania przeprowadzonego przez zespół MZ wywiadu w ramach badania jakościowego (IDI, FGI)..
Interne Kennung1