See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie interdyscyplinarnego regionalnego portalu informacyjnego kujawy-pomorze.info promującego gospodarkę i działania oraz wydarzenia mające wpływ na jej rozwój wraz z przygotowaniem wyszukiwarki dla przedsiębiorstw
Beschreibung: Prowadzenie interdyscyplinarnego regionalnego portalu informacyjnego kujawy-pomorze.info promującego gospodarkę i działania oraz wydarzenia mające wpływ na jej rozwój wraz z przygotowaniem wyszukiwarki dla przedsiębiorstw
Vorherige Bekanntmachung: 765926-2024
Interne Kennung: ZW-I.272.99.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prowadzenie interdyscyplinarnego regionalnego portalu informacyjnego kujawy-pomorze.info promującego gospodarkę i działania oraz wydarzenia mające wpływ na jej rozwój wraz z przygotowaniem wyszukiwarki dla przedsiębiorstw.