2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi pielęgnacji zieleni wysokiej, wycinki wraz z usunięciem pni oraz dostawa, posadzenie i pielęgnacja drzew w okresie rękojmi na terenie parków, wzdłuż ulic oraz na terenach niezagospodarowanych pozostających w administrowaniu Dzielnicy Ochota.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na pielęgnacji zieleni wysokiej, wycinki wraz z usunięciem pni oraz dostawa, posadzenie i pielęgnacja drzew w okresie rękojmi na terenie parków, wzdłuż ulic oraz na terenach niezagospodarowanych pozostających w administrowaniu Dzielnicy Ochota. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 6 do SWZ) oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ 3. Kody CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych 77211400-6 - Usługi wycinania drzew 77211600-8 - Sadzenie drzew
Interne Kennung: 9/2026/MKU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na pielęgnacji zieleni wysokiej, wycinki wraz z usunięciem pni oraz dostawa, posadzenie i pielęgnacja drzew w okresie rękojmi na terenie parków, wzdłuż ulic oraz na terenach niezagospodarowanych pozostających w administrowaniu Dzielnicy Ochota. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 6 do SWZ) oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ 3.Kody CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych 77211400-6 - Usługi wycinania drzew 77211600-8 - Sadzenie drzew
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211400 Fällen von Bäumen