See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku Nr 2 do SWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 10.
Vorherige Bekanntmachung: 418762-2025
Interne Kennung: 702500939
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43613000 Teile für Kohle- oder Gesteinschrämmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1,4,5 -Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.-zadanie nr 1,4,5
Interne Kennung: 7025000939 - Zadanie nr 1,4,5
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2,3,9 -Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.-zadanie nr 2,3,9
Interne Kennung: 7025000939 - Zadanie nr 2,3,9
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 6 -Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.-zadanie nr 6
Interne Kennung: 7025000939 - Zadanie nr 6
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 7,8,10 -Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Dostawa osprzętu wiertniczego: żerdzi i łączników oraz pozostałych elementów przewodu wiertniczego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.-zadanie nr 7,8,10
Interne Kennung: 7025000939 - Zadanie nr 7,8,10