2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług cateringowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w 2026 roku, z zastrzeżeniem możliwości uruchomienia opcji na zasadach określonych w opisie przedmiotu zamówienia oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 771423-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w 2025 roku, z zastrzeżeniem możliwości uruchomienia opcji na zasadach określonych w opisie przedmiotu zamówienia oraz projektowanych postanowieniach umowy, będących odpowiednio załącznikami nr 2 i 3 do SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania Platforma Zakupowa https://platformazakupowa.pl/transakcja/1197239
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Usługi cateringowe będą realizowane sukcesywnie do wyczerpania kwoty na jaką zostanie zawarta umowa w przedmiotowym postępowaniu, licząc od 1 stycznia 2026 roku, bądź od daty podpisania niniejszej Umowy nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2026 roku. 1. Umowa będzie realizowana w zakresie zamówienia podstawowego (gwarantowany zakres zamówienia) z możliwością dodatkowego zamówienia w opcji zgodnie z art. 441 Pzp. Szczegółowy zakres przedmiotowy i ilościowy Umowy w zakresie zamówienia podstawowego oraz w zakresie zamówienia w opcji, określony został w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do Umowy. 2. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o uruchomieniu opcji, która będzie realizowana na zasadach określonych w § 5 Umowy dla zamówienia podstawowego. Uruchomienie opcji nie wymaga zawarcia aneksu do Umowy. 3. Nieuruchomienie opcji przez Zamawiającego nie wymaga podania przyczyn i nie może stanowić podstawy jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec Wykonawcy z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy.