2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst reinigen kolken en lijngoten 2026 - 2029
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Reinigen en inspecteren van kolken en lijngoten. · Het machinaal reinigen en inspecteren van kolken; · Het handmatig reinigen en inspecteren van kolken; · Het reinigen en inspecteren van lijngoten; · Het toepassen van verkeersmaatregelen; · Het ter beschikking stellen van werknemers en materieel. betreft het reinigen van alle kolken en lijngoten binnen de Gemeente Noordenveld, 2 maal per jaargang.
Interne Kennung: 972001.018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -