2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa naczyń biodegradowalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń biodegradowalnych wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup naczyń i sztućców biodegradowalnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem zawartym w Rozdziale III "Opis przedmiotu zamówienia" ust. 1 SWZ. 2. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości w tabelach (Rozdział III "Opis przedmiotu zamówienia" ust. 1 SWZ.) – kolumnie nr 4 „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie nr 5 „Ilość w opcji”.
Interne Kennung: Nr sprawy 18/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Dostawa talerzy biodegradowalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa talerzy biodegradowalnych wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup naczyń i sztućców biodegradowalnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: Talerz biodegradowalny trójdzielny 230-260 mm / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000). Talerz biodegradowalny 150-180 mm / 895 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 220 000 / zamówienie w opcji: 675 000). Miska biodegradowalna 500-550 ml / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000).
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział III "Opis przedmiotu zamówienia" ust. 1 SWZ.) – kolumnie nr 4 „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie nr 5 „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie nr 5 „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nr 4 „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych powyższej tabeli kolumnie nr 5 „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa talerzy biodegradowalnych w ilości: Talerz biodegradowalny trójdzielny 230-260 mm / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000). Talerz biodegradowalny 150-180 mm / 895 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 220 000 / zamówienie w opcji: 675 000). Miska biodegradowalna 500-550 ml / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Dostawa kubków biodegradowalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kubków biodegradowalnych wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup naczyń i sztućców biodegradowalnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: Kubek biodegradowalny do napojów zimnych 300 - 330 ml / 895 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 91 120 / zamówienie w opcji: 803 880). Kubek biodegradowalny do napojów gorących 300 - 330 ml / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000).
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział III "Opis przedmiotu zamówienia" ust. 1 SWZ.) – kolumnie nr 4 „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie nr 5 „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie nr 5 „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nr 4 „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych powyższej tabeli kolumnie nr 5 „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa kubków biodegradowalnych w ilości: Kubek biodegradowalny do napojów zimnych 300 - 330 ml / 895 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 91 120 / zamówienie w opcji: 803 880). Kubek biodegradowalny do napojów gorących 300 - 330 ml / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 Dostawa sztućców biodegradowalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sztućców biodegradowalnych wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych na zakup naczyń i sztućców biodegradowalnych” (WET) stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ, w ilości: Nóż biodegradowalny 160-190 mm / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000). Widelec biodegradowalny 160 - 190 mm / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000). Łyżka biodegradowalna 160-190 mm / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000). Łyżeczka biodegradowalna 160-190 mm / 688 288 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 20 000 / zamówienie w opcji: 668 288).
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do ilości – w tabelach (Rozdział III "Opis przedmiotu zamówienia" ust. 1 SWZ.) – kolumnie nr 4 „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilość wskazane w kolumnie nr 5 „Ilość w opcji”. 2. Ilości ujęte we wskazanych tabelach, w kolumnie nr 5 „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nr 4 „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. 3. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie i w trybie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 4. W przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji” i niezrealizowania dostaw określonych powyższej tabeli kolumnie nr 5 „Ilość w opcji”, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym roszczenie o zapłatę spodziewanych korzyści. 5. Dostawa sztućców biodegradowalnych w ilości: Nóż biodegradowalny 160-190 mm / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000). Widelec biodegradowalny 160 - 190 mm / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000). Łyżka biodegradowalna 160-190 mm / 900 000 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 225 000 / zamówienie w opcji: 675 000). Łyżeczka biodegradowalna 160-190 mm / 688 288 szt. (w tym zamówienie podstawowe: 20 000 / zamówienie w opcji: 668 288).