See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van verpakkingen en producten voor éénmalig gebruik 2026 - 2029.
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van verpakkingen en producten voor éénmalig gebruik 2026 - 2029.
Interne Kennung: PPP0I4-3389/6162/2025/3389
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/3389 1_1