18107-2026 - Ergebnis
Niederlande – Brennstoffe – Raamovereenkomst HVO100 t.b.v. vullen opslagtank gemeente Tynaarlo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst HVO100 t.b.v. vullen opslagtank gemeente Tynaarlo
Beschreibung: De gemeente heeft op haar locatie Zuidlaarderweg 33, Tynaarlo een opslagtank voor HVO100 van 5000 liter ten behoeve van haar dienstvoertuigen / wagenpark. Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst met een leverancier voor de levering van HVO100 ten behoeve van het vullen van een opslagtank op de gemeentewerf in Tynaarlo. De te leveren HVO100 diesel moet een 100% synthetische fossiel-vrije biobrandstof zijn die is vervaardigd uit afvalproducten van de voedingsindustrie, conform ISCC. Hierbij is een blend met FAME (fatty acid methyl ester) en/of andere brandstoffen uitgesloten. De geschatte waarde van de opdracht gedurende de gehele periode van de raamovereenkomst inclusief optiejaren bedraagt circa € 800.000 exclusief BTW. Aan dit bedrag kunnen echter geen rechten worden ontleend. Dit bedrag is tot stand gekomen op basis van de afname van HVO100 over de afgelopen contractperiode. De omvang van de afname is indicatief ca. 115.000 liter per jaar. Er is een onzekerheidsmarge bij de instroom onder de raamovereenkomst, in prijs en hoeveelheid, die niet te kwantificeren is. Om die reden wordt de raamovereenkomst gesloten voor een maximale waarde van € 1.200.000 ex btw. Zodra dit bedrag bereikt is, eindigt de overeenkomst. Dit betekent overigens niet dat de geraamde en/of maximale waarde daadwerkelijk wordt uitgezet gedurende de contractperiode.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een Europese openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: levering hvo100
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente wenst een raamovereenkomst te sluiten met een initiële looptijd van 1 jaar, ingaande 1 maart 2026. De gemeente heeft eenzijdig de mogelijkheid de looptijd van de overeenkomst te verlengen met driemaal 1 jaar. Indien de gemeente gebruik wenst te maken van de verlengingsoptie zal de gemeente opdrachtnemer hier tijdig over inlichten (uiterlijk 3 maanden voordat de looptijd van de overeenkomst zal verstrijken).