2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli i zbiorników do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli i zbiorników do Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamówienie zostało podzielone na 27 pakietów. 4. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 736337-2024
Interne Kennung: P/531/2024/ST/WIM - 157/ZP/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24100000 Gase, 24321115 Acetylen, 24113200 Druckluft, 24111700 Stickstoff, 24111800 Flüssigstickstoff
5. Los
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Sześciofluorek siarki SF6 w pojemnikach 50-75 ml. z zestawem do podaży (cylinder wielorazowego użytku)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Gazy specjalne O2-50% , N2O-50% (butla 10L)
Interne Kennung: Pakiet nr 27