See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT/AV/VR vybavení (OP JAK - Ph.D. Infra) – opakované řízení
Beschreibung: Předmětem plnění bude dodávka vybavení informační techniky, audiovizuální techniky a virtuální reality dále jen „IT/AV/VR vybavení“ pro výukové místnosti a vědecko-výzkumná pracoviště pro doktorandy. Jedná se o 12 samostatných funkčních celků, jejichž podrobná specifikace je uvedena ve Formuláři nabídky pro každý celek jako Příloha č. 1-12, které tvoří nedílnou součást této zadávací dokumentace. Bližší specifikace je uvedena v rámci ZD.
Interne Kennung: VSE/7988/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 31681410 Elektroartikel, 32422000 Netzkomponenten, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 30237200 Computerzubehör, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30213000 Personalcomputer, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 33121100 Elektroenzephalografen, 33121500 Elektrokardiogramm, 35125300 Sicherheitskameras, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vybavení HW a SW pro Ph.D. studenty
Beschreibung: Předmětem plnění bude dodávka vybavení informační techniky, audiovizuální techniky a virtuální reality dále jen „IT/AV/VR vybavení“ pro výukové místnosti a vědecko-výzkumná pracoviště pro doktorandy. Bližší specifikace je uvedena v rámci ZD.
Interne Kennung: 7988/2025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0008
Titel: Právní klinika FMV (FIR Legal Clinic)
Interne Kennung: 7988/2025/8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör, 30213000 Personalcomputer, 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Qualitative International Studies Lab
Interne Kennung: 7988/2025/7
Los: LOT-0006
Titel: Pořízení HW a SW vybavení Data Ethics Labu
Interne Kennung: 7988/2025/6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör, 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Vybavení coworkingové místnosti pro doktorandy na NF
Interne Kennung: 7988/2025/5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0004
Titel: Vybavení Ph.D. laboratoře hardwarem a softwarem potřebným pro výzkum
Interne Kennung: 7988/2025/4
Los: LOT-0003
Titel: Vznik/dovybavení vědeckých pracoven pro doktorské studenty
Interne Kennung: 7988/2025/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0009
Titel: Laboratoř pro marketingový výzkum
Interne Kennung: 7988/2025/9a
Haupteinstufung (cpv): 33121100 Elektroenzephalografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30232000 Peripheriegeräte, 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse, 30230000 Computerbezogene Geräte, 35125300 Sicherheitskameras, 32322000 Multimediaausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Los: LOT-0002
Titel: Výukové a konferenční centrum pro Ph.D. studium
Interne Kennung: 7988/2025/2
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30232000 Peripheriegeräte, 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0011
Titel: Laboratoř rozšířené reality (Extended Reality Research Lab, ERRL)
Interne Kennung: 7988/2025/10a
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 7988/2025/9b
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 35125300 Sicherheitskameras, 32322000 Multimediaausrüstung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 7988/2025/10b
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse, 32322000 Multimediaausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 33121500 Elektrokardiogramm, 35125300 Sicherheitskameras