See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Prace dodatkowe remont turbozespołu EW Włodzice (TZ-1)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac dodatkowych remontu turbozespołu EW Włodzice (TZ-1) zgodnie z OPZ
Interne Kennung: PZP/TE/03458/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren
5. Los
Los: LOT-0001