2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup CNC soustruhů
Beschreibung: CNC soustruhy
Interne Kennung: VZ ID 3128 - 02/NEXT/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup CNC soustruhů - 1. část
Beschreibung: Předmětem 1.. část veřejné zakázky je nákup 1 ks CNC soustruhu dle specifikace v zadávací dokumentaci
Interne Kennung: VZ ID 3128 - 02/NEXT/2025 - 1. část
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Splnění závazků Prodávajícího jinými výrobky/produkty: Prodávající i Kupující jsou oprávněni zejména v případech, kdy se konkrétní výrobek/produkt, který tvoří Předmět koupě nebo jeho část, přestal vyrábět, prodávat či je z jiného důvodu nedostupný, příp. byl nahrazen novějším modelem, navrhnout, aby Prodávající odevzdal a Kupující převzal jiný výrobek/produkt náhradou za výrobek/produkt původně uvedený v nabídce Prodávajícího v rámci zadávacího řízení veřejné zakázky a specifikovaný v Příloze č. 1 Smlouvy, a to za současného splnění následujících podmínek: 1. i jiný výrobek/produkt bude splňovat veškeré požadavky Kupujícího na jakost, provedení, jakož i další vlastnosti stanovené Smlouvou pro původně uvedený Předmět koupě, 2. nedojde k navýšení kupní ceny a 3. druhá Smluvní strana bude s nahrazením původně uvedeného Předmětu koupě jiným výrobkem/ produktem souhlasit.
Los: LOT-0004
Titel: Nákup CNC soustruhů - 2. část
Beschreibung: Předmětem 2. část veřejné zakázky je nákup 1 ks CNC soustruhu včetně instalace do místnosti skrze rozebíratelnou stěnu
Interne Kennung: VZ ID 3128 - 02/NEXT/2025 - 2. část
Los: LOT-0005
Titel: Nákup CNC soustruhů - 3. část
Beschreibung: Předmětem 3. části VZ je nákup 1 ks soustružnického obráběcího centra pro digitální transformaci výroby
Interne Kennung: VZ ID 3128 - 02/NEXT/2025 - 3. část