2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR HET LEVEREN EN PLAATSEN VAN ONAFHANKELIJKE SLIMME STURINGEN VOOR DE AUTOMATISCHE BESTURING VAN KUNSTWERKEN
Beschreibung: Deze opdracht omvat het bedrijfsklaar assembleren en installeren van onafhankelijke slimme sturingen voor de automatische en op afstand regelbare besturing van sluizen, stuwen en andere waterbouwkundige infrastructuur. Naast het leveren en plaatsen van de stuurkast en peilmeters, is ook het verbinden met de hoofdpost een deel van de opdracht. Waar de installatie dient geplaatst te worden op een bestaande klepstuw dient een kleine revisie te gebeuren (smeren van de tandwielen en dergelijke). Het aangeboden product dient reeds op de vrije markt beschikbaar te zijn. De opdracht omvat enkel het leveren en plaatsen van de sturing en zijn aanhorigheden, de plaatsing van de kunstwerken maakt geen deel uit van deze opdracht.
Interne Kennung: NIPOBL-343-02/008
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NIPOBL-343-02/008 - 1
Interne Kennung: 1