See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie e-usług w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie e-usług w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Poznaniu - 16 pakietów asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 777367-2025
Interne Kennung: DZP/256/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 30237200 Computerzubehör, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Klaster 2 serwerów backupowch z macierzą. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Zapora aplikacji internetowych WAF (ang. Web Application Firewall). Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Zapora sieciowa UTM (ang. Unified Threat Management). Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Dostawa dodatkowych licencji dla posiadanego przez Zamawiającego serwera poczty elektronicznej oraz przedłużenie okresu gwarancji. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Przedłużenie subskrypcji na zabezpieczenia posiadanego przez Zamawiającego systemu poczty SpamTitan. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Przełączniki sieciowe . Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Rozszerzenie posiadanych przez Zamawiającego licencji ESET do poziomu PROTECT ENTERPRISE. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Wdrożenie funkcjonalności analizy zbiorów danych i wykrywania zagrożeń z wykorzystaniem metod analizy w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji dla posiadanego przez Zamawiającego systemu Energylogserver. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Przedłużenie wsparcia dla posiadanego przez Zamawiającego systemu EnergyLogserver. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Usługi wsparcia zarządzania bezpieczeństwem środowiska wirtualizacji. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 10
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Usługi wsparcia zarządzania Cyberbezpieczeństwem. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Usługi wsparcia zarządzania bezpieczeństwem Oracle. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Dostawa 5000 sztuk sprzętowych kluczy zabezpieczających wraz z kablami przedłużającymi USB. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 13
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Dostawa dodatkowych licencji na posiadane przez Zamawiającego oprogramowanie Fortitoken. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 14
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Przedłużenie okresu gwarancji dla użytkowanego przez Zamawiającego serwera RADIUS. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Rozbudowa posiadanej przez Zamawiającego macierzy IBM FS7300 o 5 dysków FCM 4 z 4 letnią gwarancją wraz z usługą instalacji i konfiguracji. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/256/2025 - Część nr 16
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)