2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Belegde broodjes en Broodmaaltijdpakketten
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van Belegde broodjes en Broodmaaltijdpakketten ten behoeve van het Restaurantbedrijf van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De leveringen zijn bestemd voor de restauratieve voorzieningen binnen het Kamergebouw, waaronder restaurants, vergaderservice en partijcatering. Het betreft een raamovereenkomst met één leverancier voor de duur van twee jaar, met een optie tot verlenging van twee keer twaalf maanden. De totale geraamde waarde bedraagt € 450.000 excl. btw, met een maximale waarde van € 550.000 excl. btw over de gehele looptijd. 450000
Interne Kennung: 2025-EA-011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811511 Zubereitete Sandwiches
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811500 Zubereitete Brotwaren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie