2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telecommunicatiediensten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor telecommunicatiediensten voor alle (bestaande en toekomstige) gebruikers. Zie aanbestedingsleidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Telecommunicatiediensten voor alle (bestaande en toekomstige) gebruikers.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van drie (3) jaar, met vier (4) maal de mogelijkheid tot verlenging van de Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden met een periode van telkens één (1) jaar.