181305-2026 - Ergebnis
Polen – Steinkohle – Sukcesywna dostawa węgla kamiennego dla 25 WOG
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa węgla kamiennego dla 25 WOG
BeschreibungPrzedmiotem niniejszej umowy jest węgiel kamienny - Kod CPV: 09111210-5 powinien spełniać następujące wymagania: - rodzaj - węgiel orzech - granulacja - w przedziale między 50 mm a 80mm - zawartość podziarna - do 10%
Vorherige Bekanntmachung80292-2026
Interne Kennung09/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenszastosowano art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp z uwagi, że Wykonawca wyłoniony w poprzednim postępowaniu odstąpił od realizacji umowy, a przeprowadzenie postępowania w trybie przetargu nieograniczonego z terminem 30 - dniowym na składanie ofert może skutkować zagrożeniem w realizacji niniejszego zadania.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111210 Steinkohle
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.