1814-2025 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 8.920.094,00zł na pokrycie deficytu budżetu w roku 2024 oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 8.920.094,00zł na pokrycie deficytu budżetu w roku 2024 oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1. Udzielenie kredytu długoterminowego na pokrycie deficytu budżetu w roku 2024 oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Uruchomienie kredytu do dnia 31 grudnia 2024r., spłata rat kapitałowych miesięcznie - na koniec każdego miesiąca, w okresie styczeń 2025 - grudzień 2040. 2. Kredyt w kwocie 8.920.094,00zł. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewykorzystania pełnej kwoty przyznanego kredytu oraz prawo wcześniejszej jego spłaty bez dodatkowych opłat i prowizji. 3. Uruchomienie kredytu do dnia 31 grudnia 2024r., spłata rat kapitałowych miesięcznie - na koniec każdego miesiąca, w okresie styczeń 2025 - grudzień 2040. Odsetki płatne miesięcznie, na koniec każdego miesiąca na podstawie dostarczonego 7 dni przed terminem płatności zawiadomienia banku o ich wysokości - zawiadomienie w formie pisemnej lub przesłanie na adres info@myslenice.pl. 4. Oprocentowanie kredytu - WIBOR 1M+marża banku. Na potrzeby sporządzenia oferty należy przyjąć WIBOR 1M z dnia 18.10.2024r. w wysokości 5,80%, rzeczywistą liczbę dni w każdym miesiącu oraz w poszczególnych latach i datę uruchomienia 31.12.2024r. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu spłaty (po uprzednim przedłożeniu pozytywnej opinii RIO) oraz do wcześniejszej, przedterminowej spłaty bez dodatkowych opłat i prowizji.. 6. Zabezpieczenie kredytu: weksel własny in blanco wraz z deklaracją wekslową. 7. Wszelkie płatności wynikające z umowy będą płatne w złotych polskich. 8. Zamawiający informuję, że przed zawarciem umowy będzie posiadał stosowną opinię RIO.
Vorherige Bekanntmachung: 644002-2024
Interne Kennung: BZP/271/109/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001