See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług przewozowych w zakresie przewozu osób na liniach autobusowych w dziennej i nocnej komunikacji miejskiej oraz na telefon „transport na żądanie” na obszarze działania Zamawiającego oraz świadczenie usług wynikających z realizacji umowy.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Wykonywanie usług przewozowych w zakresie przewozu osób na liniach autobusowych w dziennej i nocnej komunikacji miejskiej oraz na telefon „Transport na żądanie” na obszarze działania Zamawiającego oraz świadczenie usług wynikających z realizacji umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 673268-2024
Interne Kennung: DZP/53/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług przewozowych w zakresie przewozu osób na liniach autobusowych w dziennej i nocnej komunikacji miejskiej oraz na telefon „transport na żądanie” na obszarze działania Zamawiającego oraz świadczenie usług wynikających z realizacji umowy
Beschreibung: Wykonywanie usług przewozowych w zakresie przewozu osób na liniach autobusowych w dziennej i nocnej komunikacji miejskiej oraz na telefon „Transport na żądanie” na obszarze działania Zamawiającego oraz świadczenie usług wynikających z realizacji umowy.