2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výsadba v extravilánu, k.ú. Čechyně, Kroužek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace biokoridoru LBK17a, biocentra LBC 12 a ostatní krajinné zeleně v katastrálním území Čechyně a Kroužek v rámci pozemkových úprav v k.ú. Kroužek a k.ú. Čechyně (dále „projekt“). Projekt vychází z komplexní pozemkové úpravy, z územního plánu města Rousínov a ZÚR Jihomoravského kraje. Díky realizaci projektu bude v řešeném území vytvořena krajinná zeleň za účelem zmírnění půdní eroze a zvýšení ekologické stability a biodiverzity. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky následná pěstební péče po dobu 3 let. Projekt je dle projektové dokumentace členěn na 5 níže uvedených objektů. Ve všech případech se na řešených plochách jedná o zatravnění a výsadbu dřevin s individuální ochranou proti okusu nebo s dočasným lesnickým oplocením. Součástí každého objektu je také následná tříletá pěstební péče. Objekty budou plnit funkci ÚSES a protierozní funkci. SO-01 Lokální biokoridor LBK 17a SO-02 Lokální biocentrum LBC 12 SO-03 Krajinná zeleň v k.ú. Čechyně SO-04 Výsadba okolo cest v k.ú. Kroužek SO-05 Interakční prvek v k.ú. Čechyně
Interne Kennung: 26001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace biokoridoru LBK17a, biocentra LBC 12 a ostatní krajinné zeleně v katastrálním území Čechyně a Kroužek v rámci pozemkových úprav v k.ú. Kroužek a k.ú. Čechyně (dále „projekt“). Projekt vychází z komplexní pozemkové úpravy, z územního plánu města Rousínov a ZÚR Jihomoravského kraje. Díky realizaci projektu bude v řešeném území vytvořena krajinná zeleň za účelem zmírnění půdní eroze a zvýšení ekologické stability a biodiverzity. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky následná pěstební péče po dobu 3 let. Projekt je dle projektové dokumentace členěn na 5 níže uvedených objektů. Ve všech případech se na řešených plochách jedná o zatravnění a výsadbu dřevin s individuální ochranou proti okusu nebo s dočasným lesnickým oplocením. Součástí každého objektu je také následná tříletá pěstební péče. Objekty budou plnit funkci ÚSES a protierozní funkci. SO-01 Lokální biokoridor LBK 17a SO-02 Lokální biocentrum LBC 12 SO-03 Krajinná zeleň v k.ú. Čechyně SO-04 Výsadba okolo cest v k.ú. Kroužek SO-05 Interakční prvek v k.ú. Čech Veřejná zakázka není rozdělena na části.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže specifikováno v Části 1 Zadávací dokumentace, v Pokynech pro zpracování nabídky.