See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van uniformen voor Hotel-en Toerismeschool Spermalie
Beschreibung: • Perceel 1: Schooluniform (alle graden): hemden, bloezen, rokken • Perceel 2: Schooluniform (alle graden): polo's, truien, sweaters of hoodies, t-shirts, clipdassen • Perceel 3: Schooluniform (alle graden): broeken jongens en meisjes • Perceel 4: Praktijkuniform 2de graad • Perceel 5: Praktijkuniform 3de graad • Perceel 6: Keukenuniform alle graden
Interne Kennung: 2024HTSUNIFORMEN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024HTSUNIFORMEN - 1
Beschreibung: Schooluniform (alle graden): hemden, bloezen, rokken
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2024HTSUNIFORMEN - 2
Beschreibung: Schooluniform (alle graden): polo's, truien, sweaters of hoodies, T-shirts, clipdassen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2024HTSUNIFORMEN - 3
Beschreibung: Schooluniform (alle graden): broeken jongens en meisjes
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2024HTSUNIFORMEN - 4
Beschreibung: Praktijkuniform 2de graad
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2024HTSUNIFORMEN - 5
Beschreibung: Praktijkuniform 3de graad
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2024HTSUNIFORMEN - 6
Beschreibung: Keukenuniform alle graden
Interne Kennung: 6