See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding E&W
Beschreibung: Deze Europese niet-openbare aanbesteding betreft een dienstverleningsopdracht om te komen tot een complete inschrijving voor een aanbesteding van het onderhoud van centrale E&W installaties aan de gebouwen van Talland College.
Interne Kennung: TC-2025/T145631
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie beschreven in Mercell
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000